Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Komplexní provádění účetních operací společnosti včetně závěrkových operací
- Vedení týmu v účtárně
- Měsíční kontroly správnosti účtování
- Měsíční závěrky, podklady pro měsíční reporting
- Sestavení roční účetní závěrky
- Administrace silniční daně, daně z nem. věcí, české i německé DPH, příprava podkladů pro DPPO
- Spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ atd.
- Spoluzodpovědnost za audity
- Zajištění inventarizace majetku a závazků (kromě inventarizace zásob)
- Vytváření vnitřní metodiky účetní jednotky
- Zastupování kolegyň/ kolegů v účtárně v době jejich nepřítomnosti

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- Komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
- Nutná znalost daňové legislativy a výkaznictví
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Praxe z výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Velmi dobrá uživatelská znalost MS Excel (znalost SAP výhodou)
- Znalost anglického jazyka (NJ výhodou)
- Schopnost zvládat stres, učit se, řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
- Dálekomunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek