Vložit inzerát

HR Business Partner | mezinárodní společnost

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený HR Business Partner a rádi byste se chopili nové výzvy? Domluvíte se česky a anglicky na plynulé úrovni a láká Vás práce v mezinárodním prostředí? Jste proaktivní, nebojíte se přicházet s novými návrhy a aktivně se zapojovat do chodu firmy? Pak hledáme právě Vás!

Úkolem HR Business Partnera je následující:

- spolupráce na vytváření HR strategie,
- analýza trendů v oblasti odměňování a benefitů,
- vytváření vzdělávacích a rozvojových programů pro zaměstnance,
- dohled nad disciplinárním jednáním,
- podpora a poradenství obchodním partnerům,
- školení zaměstnanců,
- dohled nad dodržováním lokálních zákonů a nařízení,

Lokalita: Praha
Mzda: 70 - 80 000 Kč/měsíc
Nástup: dle domluvy

Požadavky

- 5+ let zkušeností z pozice HR Business Partnera,
- velmi dobrá znalost Zákoníku práce,
- velmi dobrá orientace v různých oblastech HR: odměňování, plánování, zaměstnaneckých vztahů apod.
- český a anglický jazyk na plynulé úrovni podmínkou,
- výborné komunikační a organizační dovednosti,
- schopnost řešení konfliktů,
- proaktivita a vlastní iniciativa jsou pro práci nezbytností.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek