Vložit inzerát

Manažer logistiky

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Právě obsazujeme pozici Manažer logistiky!

Pokud jste akční typ člověka, který má rád nové zkušenosti a nebojí se chopit nového projektu, dejte nám o sobě vědět.

Můžete se těšit na vedení logistického týmu a nastavení cílů logistiky.

Budete mít na starosti:
- přípravu a návrhy obchodně-provozního plánování
- odpovědnost za hlavní plán výroby spolu s výrobními manažery
- zlepšení a podporu výkonu a vztahů s dodavateli a logistickými partnery
- sledování logistického výkonu a implementaci nezbytných zlepšovacích kroků v souladu s ostatními funkcemi závodu (kvalita, efektivita výrobního systému)

Požadavky

- VŠ technického směru
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let
- výborná znalost AJ slovem i písmem
- silná osobnost s proaktivním přístupem

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 100000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek