Vložit inzerát

JUNIOR MARKETING SPECIALIST (with Slovak language)

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš vyštudovanú vysokú školu a je tvojím snom uberať sa marketingovým smerom? Poznáš rozdiel medzi B2B a B2C? Hovoríš slušne po anglicky? Slovenčina je tvoj rodný jazyk? Potom si náš človek.
Hľadáme niekoho, kto sa bude rád učiť, dotiahne zverené úlohy a dodrží termíny. Všetko ostatné ťa radi naučíme.

Konkrétne povinnosti a zodpovednosti:

- Realizácia marketingových aktivít v termínoch – koordinácia, monitoring.
- Komunikácia s reklamnou a on-line agentúrou.
- Marketingová podpora jednotlivých pobočiek - tvorba letákov, branding pobočiek, pomoc s lokálnymi kampaňami.
- Zaistenie marketingových prieskumov a ankiet.
- Cestovanie do slovenských pobočiek.
- Práca s Excelom, PowerPointom, Canvou atď.

Požadavky

Prednosť dáme uchádzačom, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

- Slovenčina na úrovni rodeného hovorcu.
- Schopnosť sa dohovoriť s medzinárodným tímom kolegov anglicky.
- Schopnosť doťahovať úlohy do konca.
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v marketingu aspoň 1 rok.
- Dobrá znalosť online prostredia.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 40000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek