Vložit inzerát

Hlavní účetní - Plzeň město

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do moderního výrobního závodu v Plzni městě hledáme pro našeho velmi dobrého klienta hlavní účetní.

Náplň práce:

* Zpracovává veškeré pravidelné měsíční, čtvrtletní a roční daně
* Je hlavním partnerem pro daňovou poradkyni pro výpočet daně z příjmů
* Zpracovává statistické výkazy
* Zpracovává DPH a připravuje k odeslání
* Účtuje měsíční překurzování dle zadaného kurzu
* Má kompletní evidenci majetku firmy včetně jeho klasifikace
* Vede 2 účetní
* Je hlavním partnerem pro roční externí finanční audit
* Spolupracuje na měsíční účetní závěrce dle USGAAP
* Obhospodařuje kompletní agendu platebního styku

Požadavky

* VŠ - SŠ nejlépe ekonomického směru + praxe alespon při studiu
* Angličtina komunikativně
* Znalost zákona o účetnictví, daňových zákonů
* Výhodou bude, pokud budete umět
Helios, Expert - XPPS či jiný ERP

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek