Vložit inzerát

SENIOR ÚČETNÍ | ANGLIČTINA | centrum ČB

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete již nějakou dobu v účetnictví, domluvíte se anglicky a chcete pracovat v centru Českých Budějovic?
Hledáme nového kolegu do mezinárodní společnosti na pozici SENIOR ÚČETNÍ.

Náplň práce:
- správa účetních úkonů (zaúčtování faktur, zúčtování inkasa, kontrola návrhů plateb a upomínek od dodavatelů, uzávěrkové činnosti)
- komunikace v angličtině
- údržba kmenové databáze dodavatelů
- hlavní kontaktní osoba v rámci oddělení účetnictví
- dohled nad týmem účetních specialistů a dodržování plánovaných termínů
- úzká spolupráce s manažerem (report)
- podpora HR oddělení při měření výkonnosti zaměstnanců a při náborových aktivitách

Požadavky

- SŠ nebo VŠ - ideálně ekonomický obor
- angličtina na úrovni B2 (mezinárodní firma)
- zkušenosti v účetnictví (např. mezinárodní účetní standardy)
- znalost SAP
- jakýkoliv další jazyk VÝHODOU

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek