Vložit inzerát

.NET Developer | Praha | Medior

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do české vývojové firmy hledáme mediorního .NET Developera. Jako .NET Develper se budete podílet na vývoji aplikací v oblasti státní správy. Pokud se nezdráháte získat prověrku na stupeň "Důvěrné" od NBÚ, je tato výzva právě pro Vás.

Co u nás budete dělat?
- Pracovat na vývoji zajímavých informačních systémů v oblasti státní správy
- Podílet se na analýze a vylepšování stávajících systémů
- Pomáhat nastavovat nové efektivní procesy
- Být podporou pro další vývojové týmy v rámci firmy

Požadavky

Požadavky:

- zkušenost s vývojem v C# .NET Framwerok 4.x, .NET 5+
- znalost HTML, JS, CSS
- zkušenost s SQL, T-SQL pro MS SQL Server
- chuť učit se novým technologiím
- komunikativnost
- ochota získat prověrku od NBÚ - stupeň "důvěrné"

Výhodou:
- ASP.NET Core
- Angular, React, Vue.js, příp. Typescript

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek