Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY| LIBEREC až 60 000

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z kvality? Komunikace se zákazníky a dodavateli je pro Vás hračka? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

INŽENÝR KVALITY | LIBEREC AŽ 60 000 KČ

Náplň práce:
- Zajištění kvality výrobků
- Hodnocení procesu a jeho způsobilosti
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Plánování kontrolních činností pro výrobní procesy do regionálních závodů
- Příprava kontrolních předpisů, plánů řízení a kontroly
- Příprava prvních vzorků dle dokumentace od zákazníků - VDA, PPAP
- Definice měřidel a měřících nástrojů pro sériovou výrobu
- Spolupráce při posouzení výkresů a vyrobitelnosti, P-FMEA, APQP, IMDS, vzorování dílů

Požadavky

- SŠ technického směru
- velmi dobrá znalost AJ a velkou výhodou NJ
- odpovídající praxe v kvalitě

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek