JAVA Developer | Zlín / Brno / Olomouc / Ostrava | 70 - 100 000 CZK

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

CO BUDEŠ DĚLAT

Nejdříve se seznámíš s našimi produkty a způsobem dodávky našich řešení. Poté budeš spolu s kolegy vyvíjet náš vlastní systém z oblasti digitální identity, zabezpečení internetového a mobilního bankovnictví či obdobných služeb. Budeš pracovat v týmu zkušených kolegů a podílet se nejen na implementaci nových vlastností, ale i rozvoji a podpoře životního cyklu aplikací.Pracujeme agilně v malých týmech, práci si dělíme na menší části, po každé iteraci si děláme review i retrospektivu.

Požadavky

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

- Umíš psát efektivní a srozumitelný kód
- Máš alespoň dva roky profesních zkušeností s vývojem aplikací v Java, SpringBoot a REST
- Znáš technologie: GitLab, Maven, Docker, Kubernetes, Tomcat, jMeter, Postman
- Ovládáš SQL (Oracle, PostgreSQL)
- Máš výborné komunikační a vyjadřovací dovednosti
- Máš analytické myšlení na velmi dobré úrovni

CO URČITĚ VYUŽIJEŠ

- Znalost notací UML a Archimate
- Zkušenosti s OWASP a podobnými metodikami
- Zkušenosti s Linuxem a cloudem
- Znalosti z oblastí kryptografie a počítačové bezpečnosti

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek