Vložit inzerát

KOORDINÁTOR KAMPANÍ | ABSOLVENT/KA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Absolventi wanted! Máš dokončené ekonomické nebo technické vzdělání a přemýšlíš, co dál? Dokážeš si věci dobře zorganizovat, baví tě interakce s lidmi a nevyděsí tě ani nějaké to číslo nebo report? Domluvíš se anglicky? Nastartuj kariéru ve stabilní a dynamické společnosti se skvělou dostupností v Praze na Pankráci. Hledáme proaktivního juniora pro ŘÍZENÍ KAMPANÍ direct marketingu!

Co budeš mít na starosti?
* pracujeme projektově, nová kampaň tě čeká přibližně každý měsíc
* tvým úkolem bude v rámci řízení kampaní:
1) připravit a navrhnout očekávané výsledky každé nové kampaně, připravit pro ni podklady
2) zadat kampaň externímu týmu
3) denně komunikovat s vedoucími jednotlivých týmů ohledně průběhu projektu
4) podílet se na vyhodnocení výsledků a porovnání s cílem
5) navrhovat nápady ke zlepšení pro nadcházející kampaň

Mimo to tě čeká spolupráce s nadnárodními týmy, účast na meetenzích v rámci skupiny, a úzká spolupráce s interním oddělením direct marketingu a obchodu.

Chceš vědět o pozici víc? Pošli svůj životopis, těšíme se na tebe!

Požadavky

* VŠ vzdělání
* komunikativní znalost anglického jazyka
* výborné organizační schopnosti
* komunikativnost
* pečlivost a zodpovědnost
* chuť nastartovat kariéru v dynamické společnosti s uvolněnou atmosférou na pozici, kde se můžeš hodně naučit

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 45000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek