Vložit inzerát

Specialista nákupních procesů

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Ohlížíte se po pozici, která má mezinárodní přesah? Máte zkušenosti s nákupem v automotive a chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet? Pokud je Vše odpověď ano čtěte dále:

Za co budete mít na této pozici zodpovědnost:

- Řízení strategií napříč divizemi a dodavatelskou základnou, stanovit nové standardy pro výběr a řízení dodavatelů
- Začlenit nového dodavatele KPI (NQC) spolu s týmem Corporate Purchasing
- uzavírání smluv s podporou HR & Legal Council a dodržování právních předpisů
- monitoring dodavatelského řetězce
- Zapojení divizí a zavádění standardů (decentralizace se standardizací)

Nejedná se o seniorní pozici, a nehledáme vyloženě profíka ve všech vypsaných oblastech. Pro zaučení a doplnění znalostí Vám bude k ruce tým zkušených kolegů.

Požadavky

- VŠ se zaměřením na ekonomii, obchodní právo nebo srovnatelné
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
- zkušenosti s mezirezortní spoluprací v automobilovém průmyslu
- AJ na úrovni C1 (obchodní plynná)
- orientace v reportingu a analýzách
- sebeorganizace a smysl pro zodpovědnost
- silné komunikační dovednosti
- schopnost motivovat ostatní k dosažení cílů

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek