Projektový inženýr - náborový bonus 50 000 Kč (šance i pro absolventy)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás řešit projekty do výroby? Máte technické vzdělání a znalost výrobních procesů alespoň ze školy?

K nástupu dáváme také 50 000 Kč náborový bonus a umožňujeme práci na home office a flexibilní pracovní dobu.

Jako Projekrový inženýr budete zastřěšovat:
- vedení projektů v oblasti přípravy výroby - u nových i stávajících produktů
- stanovení plánu projektu
- průběžná kontrola projektu
- navržení layoutu pracoviště a výrobních postupů
- zajištění vhodných zařízení k výrobě daných produktů
- komunikace s oddělením vývoje, výroby, kvality a nákupu

Požadavky

- VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání technické
- Znalost výrobních procesů a projektového managementu (minimálně ze studií)
- dobrá práce v balíčku MS Office
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- mírně pokročilá znalost AJ
- myšlenková kreativita a manuální zručnost
- znalost programování PLC výhodou
- vhodné pro absolventy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek