Vložit inzerát

QUALITY EXPERT | ELEKTRO

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte elektro vzdělání a zároveň praxi v kvalitě? Chtěl byste spojit tyto dvě pole a uchytit se ve stabilní a perspektivní firmě?
Jako Quality Expert se zaměřením na elektro budete mít na starosti:

- Práce v laboratoři s produkty - kontrola, uvolňování produktů a zařízení do oběhu
- Práce se studiemi zkušebních zařízení
- zavádění opatření při odchylkách, kontrola účinnosti, nápravy
- Tvorba a správa dokumentace
- Vypracování standardů kvality
- komunikace napříč odděleními

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (elektro vzdělání velikou výhodou!)
- AJ na výborné komunikační úrovni (mezinárodní společnost)
- MS Office na velmi dobré úrovni, SAP velkou výhodou
- znalost IATF16949 nebo VDA 19.2, FMEA
- Ochota cestovat (služební cesty v zahraničí)
- ŘP skupiny B

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek