Vložit inzerát

DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli ? Umíte slušně německy ?

Pak nám reagujte na pozici DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

* zajišťění dodání všech potřebných komponentů pro výrobu jednotlivých produktů
* zpracovává odvolávek svěřených zákazníků v požadovaném termínu
* zajišťování kontroly a potvrzení dodacích termínů a cen u dodaných komponentů
* kontrola dodržování stanovené minimální skladové zásoby
* zajišťení dopravy produkce k zákazníkovi
* připravava prodejní zakázky a podklady pro expedici

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost NJ na dobré úrovni
- znalost práce na PC MS Office (ERP systém)
- analytické schopnosti, odolnost vůči stresu

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek