Vložit inzerát

Recepční | Praha 1 - ABSOLVENTI VÍTÁNI |

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dokončili jste zrovna školu, a chcete se se toho co nejvíc naučit? Nebo již máte zkušenosti a hledáte stabilní práci v centru Prahy?

Chcete být součástí mezinárodní firmy, kde je možný i profesní růst?

Náš klient hledá šikovného/šikovnou recepční/ho.

Jediné co potřebujete je AJ+ČJ a zájem se učit každodenním korporátním procesům, je to skvělá šance pro Vaši kariéru.

Náplní práce bude:

- zajištění chodu recepce
- vyřizování telefonátů s dotazy, rezervacemi a jejich případné přepojení
- příprava občerstvení pro hosty
- bookování letenek a ubytování
- administrativní podpora týmů
- objednávka a řízení pošty, kurýrů a taxi

- pracovní doba - 7:30 - 16:00

Požadavky

- Zkušenosti netřeba, hlavně chuť se učit!
- Angličtina a Čeština na profesionální úrovni (naprosto plynná B2+)
- Základní znalost Excel (pro aktualizaci a tvorbu seznamů)
- Hledáme skutečně příjemného/příjemnou parťáka
- Profesionální přístup a serióznost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek