Vložit inzerát

HR BUSINESS PARTNER | AŽ 100 000 KČ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného a samostatného HR specialistu, který se stane novým HR BUSINESS PARTNEREM.
Máte zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a komunikujete plynně anglicky? Vyznáte se ve mzdové a personální legislativě ČR? Považujete se za strategicky uvažujícího a organizovanýho kandidáta s vynikajícími komunikačními schopnostmi?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděl/a ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Samostatná náplň práce lze shrnout do několika bodů:
- Řízení personální agentury a podpora manžerů a zaměstnanců v různých oblastech HR.
- Zodpovědnost za nábor a výběr vhodných kandidátů a spolupráce s manažery v tomto procesu.
- Zlepšování a správa personálních procesů spojených s celým životním cyklem zaměstnance.
- Dodržování zákonů a stanovených personálních procesů a standardů, poskytování poradenství zaměstnancům.
- Budování a udržování dobrých vztahů s manažery a poskytování jim podporu a školení.
- Podpora vzdělávacích a rozvojových potřeb zaměstnanců, spolupráce s manažery na rozvoji jejich dovedností a kariérního růstu.

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání (s maturitou)
- Komunikativní anglický jazyk - ke každodenní komunikaci
- Zkušenosti v oblasti HR
- Znalost mzdové a personální legislativy ČR
- Prezentační a organizační dovednosti

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek