Vložit inzerát

LEAN SPECIALISTA | ORLICKOÚSTECKO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného Lean specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvářet efektivní a optimalizované procesy

Chcete být součástí inovativního týmu a dynamické společnosti, která stojí v čele technologického pokroku?

Neváhejte mi zaslat Váš profil a já Vám poskytnu bližší informace!

Co Vás na pozici čeká:

- Analýza výrobních procesů za účelem zefektivnění výroby,
- Implementace standardů štíhlé výroby (5S, TPM, SMED apod.)
- Snižování nákladů, analytická činnosti
- Mentorování, trénování, monitorování oblasti Lean a podpora ke zlepšovacím aktivitám
- Účast na pravidelných auditech a ověřování metody štíhlé výroby

Požadavky

- SŠ vzdělání (technický či elektro obor výhodou)
- Orientace v problematice štíhlé výroby
- Komunikační schopnosti v AJ na úrovni B2
- Nadšení pro LEAN - optimalizace a změny procesů

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek