Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY | ORLICKOÚSTECKO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného manažera kvality, který se připojí k našemu týmu!

Chcete být součástí inovativního týmu, který stojí v čele technologického pokroku a rozšiřuje výrobu? Máte elektrotechnický background nebo se přímo vyznáte v osazování desek plošných spojů?

Neváhejte mi zaslat Váš profil a já Vám poskytnu bližší informace!

Co Vás na pozici čeká:

- Řízení a zkvalitňování procesů systému managementu jakosti a EMS
- Kompletní řízení kvality ve výrobním závodě, včetně implementace opatření vedoucích ke zlepšení kvality
- Řízení auditů interních i externích jak pro zákaznickou, tak i dodavatelskou kvalitu
- Komunikace se zákazníky i dodavateli
- Monitoring fremních procesů, vyhodnocování KPI a následný reporting
- Vedení týmů spolupracovníků
- Aktivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě, velkou výhodou zkušenosti v oblasti elektro
- Znalost procesů, nástrojů a metod řízení kvality
- Analytické myšlení, schopnost týmové práce
- Aktivní znalost AJ na úrovni B2

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek