Vložit inzerát

LEARNING & DEVELOPMENT SPECIALIST

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete být klíčovým členem evropského a mezinárodního týmu pro rozvoj a školení zaměstnanců? Chcete implementovat globálního vzdělávacího programu v Čechách a na Slovensku? Nevadí Vám služební cesty 1-2x za měsíc na pár dní?

Co bude Vaší náplní práce na pozici Learning & Development Specialist:

- zjištění potřeb školení v regionu a vytvoření nabídky školení napříč skupinami / napříč divizemi (za pomoci našeho systému řízení výuky LMS),
- mít vedoucí roli při zavádění globálních vzdělávacích programů, jako jsou Leadership - Development Programs v regionu Česko a Slovensko,
- zanalyzovat a navázat potenciální partnerství s místními dodavateli školení,
- působit jako centrum excelence při poradenství nejlepších možných řešení přizpůsobených potřebám vzdělávání a rozvoje našich regionálních divizí,
- zefektivnění a řízení stávajících procesů a komunikace se stakeholdery a odborníky v daném regionu z HR i z byznysu,
- sledování efektivity nabízených školení a zlepšovat kvalitu všude tam, kde je to potřeba,
- budete součástí globálního týmu podpory LMS a budete přispívat k neustálému zlepšování a zavádění iniciativ po celém světě se zaměřením na region Čech a Slovenska,
- pracovní poměr je sjednán na dobu pokrývající mateřskou dovolenou naší kolegyně.

Požadavky

- komunikační schopnosti a umění asertivního jednání

- schopnost vysvětlit a implementovat přijatá rozhodnutí a procesy a přesvědčit ostatní, aby se na nich podíleli a přispívali

- samostatnost a motivovanost a dobrá organizace práce

- flexibilita a otevřené myšlení učit se novým věcem a kulturám, oceňování produkční práce
- znalost SAP SuccessFactors (výhodou)
- praxe na obdobné pracovní pozici v automobilovém nebo výrobním sektoru minimálně 3 roky
- dobrá znalost českého a anglického jazyka

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek