Vložit inzerát

IT Analytik |L2 Podpora|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dobře zavedená, postupně rostoucí mezinárodní společnost, momentálně hledá IT Analytika do týmu na L2 podporu.

Každodenní náplň práce:

- Poskytování aktivní podpory na úrovni L2 a L3 a eskalace případných problémů na dodavatele a spolupracující týmy
- Instalace a správa databázových a aplikačních serverů na platformě MS Windows
- Monitorování systémových prostředků, hardware a služeb
- Tvorba a údržba dokumentace, procedur a procesů.
- Správa virtualizační platformy

Požadavky

Co už očekáváme?

- Zkušenosti s AD, LAN, WAN, firewall, load balancingem, archivací a SW upgradem serverů se Vám u nás neztratí
- Práce v prostředí Microsoft Azure a možnost pracovat s cloudovými technologiemi.
- Základní znalost SQL je potřebná, ačkoli nejsme hledáme programátora
- Základní znalosti v oblastech systému platformy MS Windows Server, VMware a Linux jsou výhodou
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni pro komunikaci s dodavateli
- Zkušenost s monitorovacími systémy
- Ochota držet pohotovosti po zaškolení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek