Vložit inzerát

Data Analyst |SQL a PowerBI|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dobře zavedená, postupně rostoucí mezinárodní společnost, momentálně hledá Data Analyst.

Vaše denní práce:

- Provádění sběru, čištění a vizualizace dat v oblastech; dodržování předpisů (compliance), boje proti praní špinavých peněz (AML) a prevence podvodů
- Hledání inovativních přístupů k porozumění a efektivnímu využití dat v těchto oblastech
- Účast na vývoji a implementaci nástroje pro včasnou identifikaci rizikového hraní
- Prezentace analytických výsledků a vyvinutých řešení před managementem

Požadavky

Naše požadavky:

- Vášeň pro data
- Analytik se schopností pracovat s nástroji jako SQL, OLAP kostky, Excel, Power BI, Spark nebo Python
- Týmový duch
- Předchozí zkušenost s problematikou zodpovědného hraní, compliance, AML nebo prevence podvodů je výhodou
- Vzdělání na vysokoškolské nebo střední škole
- Dobrá znalost angličtiny pro občasnou komunikaci s obchodními partnery a kolegy ze zahraničí je nutná
- Motivace se učit, růst, pomáhat kolegům je klíčová

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek