Vložit inzerát

DWH developer | Business Intelligence |

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dobře zavedená, postupně rostoucí mezinárodní společnost, momentálně hledá DWH developera.

Vaše denní práce:

- Implementace nástrojů a procesů pro řízení dat (data governance)
- Rozvoj datového skladu, operační databáze a ETL transformací
- Definování aplikační architektury pro systémy Business Intelligence, zejména datový sklad, a stanovení standardů a postupů souvisejících s vývojem
- Udržování interní dokumentace
- Zodpovědnosti za spravované systémy a vývojové aktivity spojené s datovými sklady.
- Řízení vývojových aktivit týmu Business Intelligence včetně externích dodavatelů, zahrnující plánování, návrh, dohled nad vývojem a správu verzí
Definování, údržba, rozvoj a optimalizace datové architektury v oblasti Business Intelligence
- Implementace postupů Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD) při vývoji a správě DWH a ODS
- Zajištění a optimalizace provozu datového skladu a souvisejících komponent
- Hledání a testování nových nástrojů za účelem zlepšení BI systémů nebo vývojových procesů

Požadavky

S čím už počítáme:

- Praxe na senior pozici v oblasti BI vývoje, architektury nebo vedení týmu
- Schopnost koncepčního myšlení a návrhu nových systémů a funkcionalit
- Znalost datové integrace, data warehousingu a SQL
- Zájem o trendy v zpracování dat, jako je NoSQL a Big Data
- Zkušenosti s Azure DevOps a MS Azure
- Znalost objektového programování, především Pythonu a C#
- Vynikající komunikační schopnosti a zkušenosti ve vedení vývojového týmu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek