Vložit inzerát

SAP KONZULTANT | SD | 110 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z implementace SAP jako klíčový uživatel nebo přímo z role konzultanta? Ovládáte na výbornou modul SAP SD? Troufáte si na komunikaci v angličtině i s klientem?

V tom případě čtete správný inzerát!

Hledáme nové posily, které doplní tým SAP profesionálů externí konzultační společnosti. Budete pracovat na projektech pro významné zahraniční ale i české společnosti, podíváte se i přímo do jejich prostor v rámci implementace.

Co bude součástí pracovní náplně?

* podpora uživatelů pro modul SAP SD, LE, sběr požadavků a spolupráce při návrhu řešení
* účast na implementačních projektech v roli konzultanta nebo vedoucího týmu a odpovědnost za jednotlivé části (analýza, testování, podpora)
* zpracování procesní analýzy, funkční specifikací a nabídek
* nastavování a customizace modulu SAP SD, LE
* zadávání dokumentace a komunikace s týmem ABAP vývojářů
* příprava technické dokumentace a manuálů pro uživatele
* komunikace s klíčovými uživateli

Požadavky

* pracovní zkušenosti z implementačních projektů SAP (i jako klíčový uživatel)
* výborná znalost modulu SAP SD
* AJ na úrovni B2 - pro komunikaci se zákazníkem
* dobré komunikativní dovednosti
* orientace v SAP S/4HANA výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek