Vložit inzerát

FINANČNÍ MANAŽER/KA | FP&A

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte stabilní zkušenost v rámci FP&A v oblasti distribuce? Máte zkušenosti s fúzí či akvizicí společnosti? Perspektivní a stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá vedoucího oddělení FP&A.

Náplň práce:
- spolupráce na krátkodobém a dlouhodobém finančním plánování skupiny (distribuce)
- aktivní účast na fúzích a akvizicích v rámci společnosti
- odpovědnost za reporting
- analýza finančních a provozních výsledků
- aktivní vyvozování návrhů ke zlepšení
- podpora uzávěrkových aktivit
- OPEX
- budgeting

Požadavky

- stabilní zkušenost s finančním řízením FP&A
- pokročilé zkušenosti s finanční analýzou a plánováním
- znalost pokročilých analytických nástrojů (BI)
- znalost principů účetnictví
- AJ C1

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 110000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek