Vložit inzerát

SAP SD Konzultant | PRAGUE | HPP | 80 000 - 110 000CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pokud jste mediorním a nebo seniorním SAP konzultantem v oblasti prodeje a expedice ( SAP moduly SD, LE, TM ), nabízíme vám příležitost uplatnit svoje znalosti v prostředí úspěšné expandující mezinárodní společnosti na zajímavých projektech pro významné společnosti v České republice i v zahraničí. Budete hrát klíčovou úlohu při návrhu, implementaci a podpoře řešení SAP v oblasti prodeje a expedice pro naše zákazníky. Vaším úkolem nebude realizace předem definovaných úkolů, ale budete především poradcem pro naše zákazníky v oblasti nastavení jejich obchodních procesů a také způsobu jejich řešení v systému SAP S/4HANA.

Náplň práce:
- Poskytování odborné podpory pro modul SAP SD, LE, sběr požadavků a spolupráce na návrhu řešení
- Účast na SAP projektech v roli konzultanta a nebo vedoucího teamu
- Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace, tvorba nabídek
- Odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support)
- Nastavování a customizace modulu SAP SD, LE
- Zadávání práce a komunikace s týmem ABAP programátorů
- Příprava technické dokumentace a manuálů, komunikace s key users
- Důkladně a přesné splnění úkolů v očekávaném čase a v souladu se standardy kvality

Požadavky

- Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka vítána.
- Zkušenosti s modulem SAP SD, LE
- Znalost SAP S/4HANA výhodou
- Zkušenosti a reference z implementačních projektů (i jako klíčový uživatel)
- SAP certifikace výhodou
- Schopnost a motivace učit se řešení nejen systémů SAP.
- Přístup orientovaný na zákazníka, dobrá komunikační dovednost .
- Výborné analytické myšlení.
- Schopnost pracovat efektivně a zodpovědně v různorodých týmech.
- Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek