Vložit inzerát

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT S NJ | 38 000 Kč/měs.

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme nového parťáka na pozici OBCHODNĚ - TECHNICKÉHO ASISTENTA.

Na této pozici rozhodně využijete německý jazyk a budete každý den komunikovat telefonicky i pomocí e-mailů.
Také budete zpracovávat veškeré zákaznické objednávky v interním systému Helios.
A v neposlední řadě se budete podílet na cenotvorbě zakázek a úzce spolupracovat s oddělením výroby, konstrukce, nákupu a financí.

Pokud by Vás tato práce bavila, neváhejte se na nás obrátit :)

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru - pouze VÝHODOU, nikoliv podmínkou
- velmi dobrá znalost NJ podmínkou
- praxe na podobné pozici VÝHODOU
- znalost technických výkresů VÝHODOU, nikoliv podmínkou
- znalost AJ VÝHODOU
- předchozí zkušenosti z výrobní firmy (strojírenství) VÝHODOU

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek