Vložit inzerát

SPECIALISTA AML

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti AML nebo ověřování předmětu financování? Chtěli byste získat stabilní zaměstnání v jedné z největších českých bank? Pak nám pošlete svůj životopis!

Vaším úkolem bude:
- Provádět ověřování předmětu financování a zajišťovat soulad s AML předpisy a interními politikami společnosti.
- Identifikovat a vyhodnocovat rizika spojená s klienty a transakcemi a navrhovat příslušná opatření pro minimalizaci těchto rizik.
- Kontrola správnosti zadaných dat a veřejných zdrojů.
- Komunikovat s klienty a dalšími zainteresovanými stranami a poskytovat jim vynikající služby.
- Spolupracovat s ostatními odděleními v rámci společnosti k dosažení společných cílů.

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Mzda: 35 000 Kč
Pracovní doba: 40 hodin týdně
Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Požadavky

- Minimálně střední vzdělání ekonomického směru
- Zkušenosti v oblasti AML nebo ověřování předmětu financování jsou výhodou
- Vynikající analytické schopnosti a schopnost efektivně řešit problémy
- Znalost anglického jazyka výhodou - občasné využití pro práci s dokumenty
- Splnění požadavků zákona o spotřebitelském úvěru 257/2016 (čistý trestní rejstřík, neexistence insolvence)
- Praxe na obdobné pozici ve finanční instituci výraznou výhodou
- Velmi dobrou úroveň znalosti práce na PC (MS Office - Excel)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek