Vložit inzerát

Produktový specialista - autopojištění

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta. Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky, na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - autopojištění.

Náplň práce:

* rozvoj nových a stávajících produktů
* monitoring vývoje trhu, konkurence v oblasti autopojištění
* příprava právní a předpisové základny pro nové produkty
* aktivní spolupráce s ostatními pobočkami v rámci regionu CEE
* průběžné vyhodnocování rizikovosti portfolia
* návrh opatření k obchodních a finančních výsledků
* mapování a optimalizace stávajících produktů společnosti
* zajištění školení a podpora kolegů z oddělení Sales

Požadavky

* ukončené středoškolské vzdělání
* komunikativní znalost anglického jazyka
* MS Office, zejména MS Excel
* praxe v pojišťovnictví na obdobné pozici výhodou
* znalost produktů prodloužených záruk a GAP výhodou
* analytické myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek