Vložit inzerát

NÁSTROJAŘ | LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného a zručného NÁSTROJÁŘE, který se připojí k našemu týmu! Máte vzdělání techncikého směru a orientuje se v technické dokumentaci?

Pokud ano, tak se těším na Váš životopis!

Náplň práce:
- zodpovědnost za technický stav nástrojů, jejich údržbu a případnou opravu
- preventivní a prediktivní údržby strojů dle TPM manuálu
- zodpovědnost za přidělené hmotné zdroje, technický stav nářadí, nástrojů a jejich dostupnost
- drobné opravy frézováním, soustružením, navařováním
- spolupráce s technikem BOZP a PO
- obsluha VZV, jeřábu, soustruhu, frézy
- dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě

Požadavky

- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici
- znalost konstrukce strojů
- znalost technické dokumentace
- ochota pracovat na směny

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 214 CZK do 245 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek