Vložit inzerát

RISK MANAGER | FMCG

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Znáte prostředí FMCG a chcete využít své schopnosti a vysoké pracovní nasazení ve velké mezinárodní firmě?
Pak hledáme právě Vás!

Jako Risk Manager budete mít na starosti:

- sledování potřeb zákazníka
- úzkou spolupráci s obchodním týmem
- řešení byznysových výzev
- detekování potenciálních hrozeb jako je např. nedostatečná kvalita dodaného zboží
- krizový management v rámci přiřazené FMCG kategorie
- plán na minimalizaci odpadu při dodávkách produktů
- reporting do zahraničí

Nástup: dohodou, srpen/září 2023

Požadavky

Hledáme právě Vás, pokud máte:
- alespoň 2-letou zkušenost z logistiky - dodavatelský řetěz, plánování
- pracoval/-a jste v FMCG, popř. v prodeji
- domluvíte se česky i anglicky na velmi dobré úrovni, min. B2+
- máte zkušenost s vedením týmu
- nebojíte se zodpovědnosti a samostatné práce

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek