Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | MEZINÁRODNÍ OBCHOD

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Láká vás práce v obchodě a máte blízko k elektrotechnice a moderním technologiím? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pojďte pracovat pro mezinárodní společnost se zákazníky po celém světě!

Pokud jste k tomu i nadšenec do japonské kultury nebo jazka, máte velkou výhodu!

Co Vás na této pozici čeká?
- Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů s klienty ve svěřeném segmentu
- Vyhledávání nových obchodních příležitostíyhledávání nových obchodních příležitostí
- Jednání s tuzemskými i zahraničními klienty
- Příprava obchodních nabídek
- Podpora obchodního týmu (zejména v začátcích)
- Reporting vedení

Požadavky

- Plynulá znalost obchodní angličtiny na úrovni C1
- Čeština na úrovni rodilého mluvčího
- Japonština velkou výhodou
- Zodpovědnost a smysl pro detail
- Pokročilá znalosti MS Office
- Kooperativní, komunikativní a flexibilní osobnost
- Zkušenost s prodejem vítána, ale ne nutná
- ŘP sk. B - aktivní řidič/ka

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek