Vložit inzerát

EXECUTIVE ASSISTANT | Praha 5

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou hledáme kandidáta/ku, který má jíž zkušenosti z pozic výkonných asistentů/tek. Budete pravá ruka vedení společnosti a budete mít možnost profesního růstu v rámci této společnosti. Budete mít na starosti svěřené úkoly a budete moci být samostatnou jednotkou.
Pak máme práci přímo pro Vás a tou je: EXECUTIVE ASSISTANT.

Co bude Vaší náplní práce?
- Pravá ruka jednatele
- Administrativní podpora vedení společnosti
- Tvorba prezentací
- Odpovídání na dotazy a řízení kalendáře
- Zajištovaní služebních cest
- Ad hoc úkoly

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5, Stodůlky

Požadavky

- VŠ vzdělání
- Anglický jazyk na velice dobré úrovni
- Znalost sytému SAP nebo CRM je výhodou
- Velice dobrá znalost MS Office
- Zkušenost na pozici výkonné asistentky velmi vítána
- Samostatná, spolehlivá a příjemná osobnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek