Vložit inzerát

TECHNIK BOZP | OLOMOUC | šance i pro absolventy

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenost z obdobné pozice nebo jste čerstvý absolvent? Vyznáte se v legislativě? Chcete se na podílet na projektech spojených s BOZP a EMS? Domluvíte se k tomu anglicky?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Olomouci hledáme TECHNIKA BOZP!

Vaší náplní práce bude:
- školení zaměstnanců v problematice BOZP a EMS
- šetření pracovní úrazů a tvorba nápravných opatření
- hodnocení a minimalizace rizika
- příprava materiálu pro školení externích dodavatelů
- organizace meetingů se zaměstnanci

Požadavky

MUSÍTE MÍT:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- AJ na úrovni B1
- praxe na pozici technika BOZP nebo jiná relevantní zkušenost

VÝHODOU BUDE:

- orientaci v legislativě EMS,
odborná způsobilost dle § 10 zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění
- znalost zákona č. 133/1985 Sb.
- povědomí o systémech OHSAS, EMS a Bezpečný podnik

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek