Vložit inzerát

MANUFACTURING ENGINEER | Až 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Mate zkušenosti z výroby? Technika Vás baví a chcete se v ní rozvíjet? Pak hledáme právě VÁS!

Co Vás na pozici MANUFACTURING ENGINEER čeká?

- Zajišťování potřebných technických prostředků na svěřených výrobních linkách a související výrobní dokumentace pro výrobní procesy
- Spolupráce s projektovým teamem na úpravách linek a výrobních zařízení při zavádění výroby nových dílů
- Sledováni linek a okamžité řešení problémů v spolupráci s teamem
- Přinášet návrhy směrující k zvýšení produktivity a efektivity linek

Požadavky

- Zkušenosti min. 2 roky na obdobné pozici
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
- Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (alespoň B1)
- Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
- Zkušenost s programem
CAD, Windchill, SAP, MSProject
- Orientace v průmyslových robotech, kamerových systémech, pneumatických prvcích, servopohonech, řídících systémech (PLC)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek