Vložit inzerát

Recepční/Asistent/ka

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ku na recepci se sídlem na Praze 5. Tato pozice je hybridní, nejenže by jste dělali klasické administrativní úkony patřící k pozici recepce, ale zároveň asistentské práce pro vyšší management a office managerku.

Co konkrétně by jste dělali?

* Zajištění chodu recepce
* Vyřizování příchozí a odchozí pošty
* Vyřizování telefonátů
* Komunikace v ČJ na denní bázi
* Administrativní podpora vyššímu managementu a office managerce
* Objednávání letenek, taxi, restaurací, občerstvení, kurýrů a kancelářských potřeb
* Nákupy drobného občerstvení, obědů, květin a vyzvedávání zásilek z pošty

Požadavky

* SŠ nebo VŠ
* Dobrá znalost MS office (Word, Powerpoint, Excel)
* Dobré organizační a komunikační schopnosti
* Reprezentativní vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek