Vložit inzerát

ZKUŠENÝ SKLADNÍK RANNÍ SMĚNA

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do strojírenské firmy u Olomouce Hledáme zodpovědného SKLADNÍKA
který se nebojí kombinace práce ve skladu a administrativy k tomu.

Náplní skladníka je:
- Evidence skladových zásob – průběžně, evidence příjmu a výdeje
- Pravidelná inventarizace skladů
- Balení zboží - za použití VZV
- Evidence prodejů, komunikace s autodopravci, vytváření expedičních listů (počty palet, váhy atd.) a paletových listů, spolupráce s ostatními odděleními (nákup, výroba)
- Nákup materiálu pro provoz Expedice (palety, skládací rámy apod.)
- Fyzická nakládka a vykládka kovových dílců
- Poměr fyzické práce k práci na PC je cca 80% x 20%

Smlouva na HPP nástup přímo do kmene.

Požadavky

- Min. SOU s výučním listem
- Znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou
- Praxe v řízení VZV podmínkou, oprávnění v případě potřeby zajistíme
- Vazač, jeřábník – v případě potřeby zaškolíme
- Schopnost práce v týmu
- Min. 1 rok praxe ve vedení skladu podmínkou
- Základní znalost práce na PC – MS Office
- Zkušenost s SW SAP výhodou
- Práce na ranní směnu

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 28000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek