Vložit inzerát

IT RECRUITER | HOME OFFICE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme talentovaného IT Recruitera, který/á se připojí k našemu mladému rostoucímu týmu v Praze.
Jako IT Recruiter budete zodpovědný/á za nábor IT profesionálů pro různé pozice a projekty v naší společnosti.

Hlavní úkoly:

Zodpovědnost za celý proces náboru IT zaměstnanců, včetně tvorby inzerátů, vyhledávání potenciálních kandidátů, provádění pohovorů a výběr nejvhodnějších kandidátů.

Komunikace s klienty pro určení potřeb a požadavků na kandidáty.

Aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítích, pracovních portálech a jiných online zdrojích.

Budování a udržování vztahů s kandidáty, poradenská podpora a zajištění pozitivního kandidátského zážitku.

Sledování vývoje trhu práce v oblasti IT a navrhování nových strategií pro zlepšení náborových procesů.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- schopnost aktivně vyhledávat kandidáty a vést kvalitní pohovory
- silné komunikační a organizační schopnosti
- dobrá znalost anglického jazyka (úroveň B2 a výše)
- proaktivní přístup a schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí
- obchodní duch
- zkušenost v oblasti IT náboru vítána (ne podmínkou)
- orientace na trhu práce v oblasti IT a jeho trendů (výhodou)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek