Vložit inzerát

JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER | CENTRUM ČB

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Láká tě vývoj mobilních aplikací? Domluvíš se anglicky a hledáš práci v centru Českých Budějovic? Hledáme posilu do týmu SW Developerů!

Co bude tvým posláním?
- podílet se na vývoji backend aplikací v Ruby on Rails pro externí klienty a na interních projektech
- implementace API funkcí
- integrace systému
- analýza a zpracování dat
- komunikace s vývojáři

Požadavky

- AJ - alespoň základní komunikace (B1)
- zkušenost s programováním backend systému, alespoň 1 rok nebo alespoň 1 ukončený projekt
- znalost programovacího jazyka Ruby a frameworku Ruby on Rails
- znalost architektury Mode-View-Controleer (MVC)
- zkušenosti s TDD, schopnost psát automatizované testy pro svůj kód pomocí testovacích rámců jako je RSpec
- znalost SQL databází, konkrétně PostgreSQL, MySQL a Oracle
- schopnost navrhovat, vytvářet a upravovat databázová schémata podle potřeby
- znalosti HTML, XCSS, javascript, typescript a VUE
- kreativní duch a komunikativnost

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek