Vložit inzerát

Logistik - NĚMĚCKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici LOGISTIK pro sesterskou společnost sídlící v Hamburgu (Německo)

Pracovní náplní bude:
* Zajišťování odesílání zboží, včetně koordinace s dopravními společnostmi a přípravy celních podkladů
* Vytváření faktur a zodpovědnost za správnou dokumentaci spojenou s odesílaným zbožím
* Komunikace a korespondence se spedičními a dopravními společnostmi ohledně přepravy zboží a sledování dodacích lhůt
* Spolupráce s týmem příjmu zboží a podpora skladových činností, včetně zastupování při jejich nepřítomnosti
* Koordinace přeprav mezi externími společnostmi a sledování jejich průběhu
* Samostatné řešení problémů spojených s logistickými procesy a hledání efektivních řešení
* Zaštiťování správného provedení balících procesů v souladu s interními a externími směrnicemi a předpisy.

Požadavky

* min.SŠ vzdělání
* Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
* Předchozí praxe v logistice alespoň 6 měsíců

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 2600 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek