Vložit inzerát

Technolog s NJ (šance i pro absolventy)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáte se o nové technologie a výrobní procesy? Máte technické vzdělání nebo praxi jako průmyslový inženýr či technolog? Ovládáte německý jazyk?

Máme pro Vás skvělou šanci, kde všechny tyto dovednosti zúročíte.

Budete se věnovat:
- Zpracovávání nových poptávek včetně kalkulací a vytváření cenových nabídek
- Zpracovávání objednávek a zakládání výrobních podkladů do systému SAP
- Zavádění nových produktů do výroby včetně vedení těchto projektů napříč firmou
- Optimalizaci a zefektivňování technologických procesů ve výrobě

Požadavky

- Technické vzdělání
- Zkušenost jako technolog, průmyslový inženýr, procesní inženýr, apod.
- Pokročilá úroveň německého jazyka – slovem i písmem (anglický jazyk výhodou)
- Velmi dobrá znalost čtení technické dokumentace
- Orientace v SAP (případně v jiném ERP systému)
- Znalost procesního řízení včetně dodržování ISO standardů

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek