Vložit inzerát

Analytik nákupu

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se Analytik nákupu.

Chceš pracovat pro významnou společnost přímo v Plzni?

Máš už zkušenosti v roli analytika? Pracuješ v Excelu a také s VBA? Domluvíš se anglicky?

Pokud jsi zároveň na této pozici působil/-la v oblasti nákupu, pak jsi náš člověk! (Není to však podmínkou)

Budeš mít na starosti:
- Zadávání, kontrolu dat a nastavení systému pro potřeby nákupu
- Řízení optimalizace informačních toků nákupu s propojením s plánování výroby, řízením výroby a logistiky
- Nastavování a řízení toku dat a flow v rámci operativního nákupu
- Statistiky tracebility ohledně včasnosti dodávek a KPI pro operativní nákup
- Přípravu sestav pro rozborovou činnost úseku Nákup

Požadavky

- Praxe v roli analytika alespoň 3 roky, v oblasti nákupu velkou výhodou
- Excelentní znalost Excelu včetně VBA, výhodou znalost MS Access
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost IS Baan, Easy Archiv, Smart Team výhodou
- Analytický způsob myšlení
- Organizační dovednosti a samostatnost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek