Vložit inzerát

Správce sítě | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s se správou sítě a zajímá vás oblast energetiky? Hledáme správce sítě, který:

- Zajišťuje provoz, správu a rozvoj sítě časové synchronizace v optické a datové síti na všech lokalitách
- Spolupracuje se správci ostatních technologických a ICT systémů, kteří využívají časovou synchronizaci
- Spolupracuje na zajištění provozu dalších ICT systémů (např. optické komunikace, LAN sítě, …)
- Analyzuje a řeší incidenty / problémy, vyhodnocuje provoz v dohledových systémech
- Podílí se na přípravě projektové dokumentace jako podkladu pro investiční záměry
- Koordinuje modernizaci svěřené technologie s interními i externími partnery

Požadavky

POŽADUJEME:

- Vzdělání se zaměřením na IT a komunikační sítě.
- Znalosti nebo praxe v oblasti časové synchronizace IT a komunikačních sítí.
- Spolehlivost a smysl pro týmovou práci.
- Znalost anglického jazyka (úroveň B1).
- Řidičské oprávnění sk. B.
- Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle zákona č. 250/2021 Sb.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek