Vložit inzerát

SALES ASSISTANT - PART-TIME

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Nastartujte svou kariéru v oblati obchodu a marketingu!

Hledáte part-time úvazek při škole? Zajímáte se oblast obchodu a marketingu? Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:
* správa interního systému
* vkládání fakturačních dat do systému
* komunikace se zákazníky a napříč odděleními
* analýza prodejních dat
* objednávání vzorků

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha - Karlín
Možnost dlouhodobé spolupráce a povýšení do obchodního/marketingového týmu

Požadavky

* ideálně student bakalářského nebo magisterského oboru ekonomie či podobné
* komunikativní znalost angličtiny, čeština na úrovni rodilého mluvčího
* analytické dovednosti
* pokročilá znalost MS Office (především MS Excel)
* prozákaznický přístup
* zájem o dlouhodobou spolupráci

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 220 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek