Vložit inzerát

Retail Channel Marketing Manager

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s category managementem v oblasti FMCG?

Komunikace v angličtině Vám nedělá problém?

Zašlete nám své CV a brzy se s Vámi spojíme!

Náš mezinárodní klient působící v potravinářském průmyslu aktuálně hledá zkušeného manažera na pozici Retail Channel Marketing Manager pro Česko, Slovensko a částečně i Maďarsko.

Pracovní náplň:
- Definovat marketingovou strategii pro místní trhy
- Analyzovat data o produktech, prodeji, cenách a konkurenci
- Zaštítit Category Development/ Management
- Aktivně působit jako spojka mezi lokálními Sales a Marketing týmy, R&D, a operativou
- Občasné služební cesty i do zahraničí (1-3 krát měsíčně)

Požadavky

- Minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozici
- Relevantní zkušenosti z Category managmentu v oblasti FMCG
- Středně pokročilá úroveň mluvené i psané angličtiny (B2)
- Řidičský průkaz sk. B
- Vynikající prezentační dovednosti a analytické myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek