Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY | VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Působil/a jste na vedoucí pozici? Máte zkušenosti v oblasti tváření plastů? Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás hračka?

Tak se nám ozvěte! Aktuálně obsazujeme pozici VEDOUCÍ NA ODDĚLENÍ TVÁŘENÍ PLASTŮ!

CO VÁS NA POZICI ČEKÁ:
- kontrola technologií, rozhodování a postupu oprav
- tvorba výrobního plánu
- reporty, výrobní dokumentace
- plánování směn a rozdělení zaměstnanců
- u nových projektů zpracování cenové nabídky, tvorba nové dokumentace PPAP, nastavení parametrů lisu, spolupráce při vývoji nové formy, DFM
- tvorba výrobní dokumentace - SOP, seřizovací protokol

Požadavky

- zkušenost s vedením pracovníků
- pokročilá znalost AJ
- zkušenosti na oddělení tváření plastů (vstřikolis plastů)
- SŠ nebo VŠ strojního/technického zaměření

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek