Vložit inzerát

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s péčí o zákazníky? Domluvíte se anglicky? Jste komunikativní, flexibilní a týmový hráč? Chcete se stát součástí německé významné společnosti?

Zašlete své CV a staňte se součástí významné mezinárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:

- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace se zákazníky a budování vztahů
- zpracovávání nabídek a cenových kalkulací
- komunikace s centrálou v Německu
- odpovědnost za plnění nastaveného plánu

Požadavky

* Vysokoškolské vzdělání
* Alespoň 3 roky zkušeností v obdobné pozici
* Zkušenosti s B2B a B2C
* Anglický jazyk min. na úrovni B2 - psaný i mluvený projev
* MS Office na pokročilé úrovni
* Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
* Německý jazyk - výhodou
* Znalost programu SAP výhodou
* Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek