Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením výroby a rádi byste vedli tým zkušených lidí?

Pojďte pracovat do úspěšné mezinárodní společnosti působící ve střední a východní Evropě a buďte v přímém kontaktu s jednatelem společnosti.

V současné chvíli obsazujeme pozici - VEDOUCÍ VÝROBY.

Vaším úkolem bude:

- zodpovědnost za plánování, organizování a řízení výrobní divize
- monitoring procesů výroby
- udržování bezproblémového chodu výroby a dodržování ISO norem
- zpracování mzdových podkladů
- vedení týmu 30 zaměstnanců (výhledově až 75 zaměstnanců)
- reporting

Požadavky

- technické vzdělání
- praxe v řízení výroby
- pokročilá znalost AJ - denní komunikace
- silné organizační a řídící dovednosti
- znalost MS Office
- ŘP. sk. B

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek