Vložit inzerát

SALESFORCE ARCHITECT | PRAGUE | 120 - 150 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Popis pozice:
CGI Salesforce tým hledá zkušeného a ostříleného Salesforcáka!

Pokud už máš za sebou zkušenosti v roli Salesforce Developera a hledáš možnost posunu a rozvoje, tak my hledáme práve Tebe!

Jako Salesforce Architekt v CGI budeš pracovat s našim týmem vývojářů, analytiku, testrů a projekťáku na dodávke rešení našim klientům v Čechách i v zahraničí.

Jak to v našem CGI Salesforce týmu funguje se více dočteš na na

O čem tato pozice je:
Jako Salesforce Architekt u nás budeš:

- vést implementace Salesforce u našich klientů po technické stránce – budeš navrhovat design, technickou architekturu a implementaci a také integraci na produkty třetích stran,
- vést funkční a technické diskuze s klientem a analyzovat požadavky ve spolupráci s interními týmy,
- komunikovat s klienty pro které budeš hlavním partnerem, který dobře rozumí jejich požadavkům / byznysovým cílům a dokáže pro ně navrhnout to správné technologické řešení
- interně budeš spolupracovat s kolegy i z jiných týmů, kteří mají na starosti různé technologie a budeš s nimi spolupracovat, nebo budeš přímo v roli hlavního architekta řešení,
- podílet se na tzv. „pre-sales“ fázi a přípravě nabídek, kdy mezi důležité zodpovědnosti patří vyjasňování klientských požadavků, prezentace návrhu řešení i kalkulace časové náročnosti navrhovaného řešení, pro přípravu nabídek.

Požadavky

S čím u nás budeš pracovat?

- Salesforce platform Apex
- VisualForce
- SOQL, SOSL
- HTML a JavaScript
- Lightning Components
- SOAP a REST services
- CSS
- DB model

Co od Tebe očekáváme:
Chceme Tebe, pokud:

- už máš za sebou zkušenosti s platformou Salesforce, a už si měl možnost pracovat na designe architektury a jeho integraci,
- máš znalosti v tvorbě systémů s důrazem na UX/UI a také umíš pracovat s UML diagramy,
- vlastníš Salesforce certifikaci (ideálně System Architect, Application Architect),
- mluvíš plynule česky nebo slovensky a zároveň se bez problémů dorozumíš i v angličtině.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 120000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek