SOCIAL MARKETING ASSISTANT WITH SLOVAK LANGUAGE | PART-TIME| REMOTE

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Studuješ marketing, máš alespoň krátkou praxi ve správě účtů na sociálních sítích a je slovenština tvůj rodný jazyk? Žiješ sociálními sítěmi a máš čas se tomu věnovat na denní bázi?
Znáš výrazy jako reach, content, PPC, CMS, CTR, CPM, SEO?

ANO? Čti dále! :-)

Náplní práce bude:
- správa účtů na sociálních sítích + community management
- vytváření jednodušších grafik v Canva (pokud neumíš, nevadí, naučíme tě to)
- tvorba obsahu (příspěvků, článků a videí)
- překlady z češtiny do slovenštiny a občas i z angličtiny do slovenštiny
- zadávání PPC kampaní zaměřených na nábor naší digitální agentuře

Lokalita kanceláře: Na Pořící, Praha 1 (vedle OD Palladium)

Požadavky

- alespoň krátká praxe ve správě účtů na sociálních sítích (uvítáme ukázky tvé vlastní práce)
- slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího – bezvadná znalost slovenské gramatiky nutností
- angličtina – schopnost komunikovat napříč zeměmi s kolegy i dodavateli – telefonicky, písemně
- časová flexibilita max. 15hod./týden
- schopnost správné krizové komunikace na sociálních sítích (ale s tím ti umíme pomoci)
- celkový přehled v online marketingu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 150 CZK do 180 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek