Vložit inzerát

Asset Manager | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený ASSET manažer? Rád bys našel novou výzvu ve stabilní české společnosti?
Excel pro tebe není žádný problém a anglicky se bez problému domluvíš ?

Tak hledáme právě tebe na pozici:

ASSET manažer

Co tě čeká na téhle pozici?

- Převzetí nemovitosti po akvizici
- Schvalování OPEX/CAPEX plánů, lettingové strategie a marketingových podkladů
- Podpora při práci na strategických rozhodnutích ohledně správy nemovitosti
- Vyjednávání a komunikace s účetními, auditory, znalci a bankami
- Dohled a komunikace se správou objektů a facility společností
- Komunikace a schůzky s nájemci a pravidelné inspekce nemovitostí
- Monitoring a kontrola reportů a stavu pohledávek
- Pravidelný reporting vedení společnosti
- Příprava komentářů do výročních zpráv a obchodních plánů
- Kontrola provedeného ročního vyúčtování a indexace
- Dohled nad plněním povinností z úvěrových smluv

Požadavky

- Velmi dobrá znalost balíčku MS Office, obzvlášť Excelu
- Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici a znalost realitního trhu
- Měl bys být analytický, flexibilní, ambiciózní a mít schopnost se rychle učit a umět si určit priority
- Kreativní řešení a koncepční uvažování
- Dynamická osobnost se silnými komunikačními dovednostmi

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek